Київський міський психоневрологічний диспансер №5
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Денний стаціонар

Денний стаціонар (ДС) є проміжною ланкою між позалікарняною та стаціонарною психіатричною ланками, призначений для надання допомоги психічно хворим на відповідних етапах комплексного лікування.

У ДС хворі отримують лікування, по обсягу та інтенсивності наближене до стаціонарного і перебувають під наглядом медичного персоналу у денні години, не відриваючись від звичайного мікро-соціального оточення.

Денний стаціонар проводить діагностику та лікування:

-невротичних розладів та розладів адаптації;

-панічних атак та ПТСР;

-обсесивно-компульсивного розладу;

-соматоформних розладів;

-депресивних розладів;

-хронічних психічних розладів поза станом загострення(шизофренія, шизоафективний розлад, біполярний афективний розлад, хроничний маячний розлад);

-органічних розладів, а також розладів поведінки дорослої людини в стадіїї декомпенсації;

-епілепсії;

-розладів сну органічного та неорганічного походження.

На базі денного стаціонару працюють висококваліфіковані фахівці. Пацієнти отримують медикаментозну терапію, психотерапевтичну та психологічну допомогу т, включаючи кожнодневне спостереження. У відділенні працюють висококваліфіковані медичні сестри, які виконують процедури (внутрішньо м'язові, внутрішньовенні ін'єкції, внутрішньовенні інфузії), догляд за хворими, та контроль за прийомом ліків хворими.

Козицька Яніна Михайлівна
Лікар-психіатр вищої категорії. У 1999році закінчила НМУ ім.О.О.Богомольця, за фахом «лікувальна справа», 2000році-інтернатуру на кафедрі «Психіатрії та наркології» при НМУ ім.О.О. Богомольця за спеціальністю «психіатрія». З 2000року по 2007рік працювала лікарем-психіатром в Центрі ПД та ППВ МВС України, з 2007року працює лікарем-психіатром у ВАЛПРзДС у ПНД№5.

Балабаєва Тетяна Володимирівна
Завідувач відділенням активного лікування психічних розладів з денним стаціонаром, лікар вищої категорії. Закінчила ЛДМУ. Закінчила інтернатуру за спеціальністю «Психіатрія». Закінчила ординатуру за спеціальністю «Психіатрія» при УНДІ ССПіН. Стаж роботи 27 років.